Ceník ČiŠTění koberců a sedaček | SIMONITA

V SIMONITA jsme přesvědčeni, že každý si zaslouží přístup k vysoce kvalitním čistícím službám, a proto je ceník SIMONITA navržen tak, aby byl transparentní.

Ceník čištění koberců | SIMONITA

Standardní služba čištění koberců od SIMONITA zahrnuje vysátí, odstraňovaní skvrn, předúpravu, rozrušení vláken koberce naší kartáčovací technikou a čištění pomocí našeho enzymatického čističe – účinného, netoxického čistidla, které nahrazuje potřebu mýdel nebo agresivních chemikálií, jež mnoho tradičních čističů používá. Bez mýdlového zbytku vázaného na vlákna vašeho koberce koberce schnou rychleji a zůstávají déle čisté!

Cena čištění závisí na velikosti prostoru určeného k čištění, jeho rozvržení a míře znečištění koberců. Uvedená cena je maximální; finální částka je upravena podle posouzení místa čištění při osobní obhlídce. V případě, že potřebujete vyčistit pouze menší kusový koberec, který je možné odvézt, detailní ceník najdete níže.

Čištění

Impregnace

Ceník čištění sedaček a čalounění | SIMONITA

Proces čištění čalounění SIMONITA zahrnuje specializované nástroje pro čalounění a náš čistící proces, který udržuje židle, pohovky, podnožky a další čalouněné nábytky měkčí a čistší po delší dobu. Čištění čalounění obvykle zahrnuje boky, záda, sedáky a součástí nábytku jsou i polštáře. Dekorativní polštáře nejsou zahrnuty v ceně.

Cena čištění čalounění je stanovena obvykle podle typu nebo tvaru nábytku, protože preferujeme jednoduchost a přímý přístup.

Za aplikaci našeho Prémiového ochranného prostředku na vlákna čalounění se účtuje dodatečný poplatek, který prodlužuje životnost vašeho nábytku, minimalizuje skvrny od budoucích polití a udržuje váš nábytek čistší, déle.

KOberce a Čalounění pro FIRMY

Cena čištění firem kanceláří je sjednána vždy individuálně po obhlídce místa čištění. Pro více informací nám můžete zaslat vyplněný poptávkový formulář anebo nás kontaktovat telefonicky.

Ceník čištění kusových koberců | SIMONITA

Je důležité upozornit, že čištění kusových koberců se standardně provádí na naší provozovně, nikoli přímo u zákazníka. Tento postup nám umožňuje využít speciální vybavení a techniky pro hloubkové čištění, díky čemuž dosahujeme výjimečných výsledků a minimalizujeme možnost poškození koberce. Tímto způsobem můžeme efektivně odstranit skvrny a nečistoty, což by na místě nebylo možné.

Cena za čištění koberců v SIMONITA se odvíjí od velikosti koberce, přičemž maximální šířka pro odvoz je 2,5 metru.

SIMONITA nabízí zákazníkům po čištění ochranu koberce, která pomáhá chránit koberec před opotřebením a politím.

Vřele doporučujeme ochranu koberce, aby se prodloužila jeho životnost, udržely záruky proti skvrnám a prodloužil efekt čištění SIMONITA.

Ceník doplňkových služeb | SIMONITA

Matrace, židle a další čalouněný nábytek shromažďují širokou škálu prachu, padajících vlasů a odumřelých kůžních buněk. Náš proces odstraňuje skvrny z vláken, prodlužuje jejich životnost a zanechává je vonící čerstvě a čistě. 

Tyto služby lze objednat výhradně v kombinaci s čištěním koberců a sedaček, které jsou rovněž uvedeny v tomto ceníku.

Za aplikaci našeho Prémiového ochranného prostředku na vlákna čalounění se účtuje dodatečný poplatek, který prodlužuje životnost vašeho nábytku, minimalizuje skvrny od budoucích polití a udržuje váš nábytek čistší, déle.

Minimální výše objednávky je 1000 Kč +doprava. Uvedené ceny v ceníku jsou konečné a včetně DPH. Doplňkové služby je možné objednat pouze s čištěním celoplošných koberců a sedaček.

Chci čištění koberců a sedačky

Po vyplnění formuláře se Vám ozveme zpět do 1 pracovního dne.

Simonita čištění sedaček čištění koberců brno

Co zákazníci říkají na SIMONITA čištění koberců Brno?

čištění sedaček čištění koberců brno
Zuzana
Read More
Skvěle odvedená práce, sedačka je jako nová!👌👌⭐️mockrát děkujeme a můžeme jen doporučit👍
Pavla
Read More
Velmi příjemná slečna, ochotná poradit, ale to nejdůležitější, vyčistí sedačku do poslední skvrny. Vřele doporučuji.
Tom
Read More
Úžasně vyčištěné křesílka (ostraněny i fleky, které konkurence v minulosti nedokázala vyčistit) gauč a matrace. Jsem nadšený 🙂
Julie
Read More
S výsledkem jsem velice spokojená, čistění gauče (domácnost s malými dětmi 🙂 ) dopadlo nad moje očekávání. Paní je velmi sympatická a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Pokud potřebujete kvalitní čištění, pak u Simonity rozhodně neuděláte chybu🙂
Zuzana
Read More
Skvělá profesionální firma. Sedačka je krásně vyčištěná. Domluva byla velmi rychlá a paní i pán byli moc milí. Vše proběhlo nad rámec očekávání. Líbilo se mi, že jsem dostala i instrukce jak se o sedačku dále starat 🙂 příští rok určitě objednám čištění znovu.
Previous
Next