Impregnace Prémiová ochrana vláken | SIMONITA

Málokterý pocit se vyrovná tomu, když máte nový koberec, kusové koberce nebo čalounění. Ale i ty nejkvalitnější textilie časem prozradí svůj věk. Po čištění od  SIMONITA ochranný prostředek vytvoří neviditelnou bariéru, která minimalizuje skvrny z rozlití, špíny a nečistot. Se SIMONITA můžete chránit nejdůležitější povrchy a udržet je čisté déle!

Pomáháme, aby váš domov zůstal déle čistý.

Pro povrchy, na kterých záleží nejvíc

Naše Prémiová ochrána vláken působí jako neviditelná bariéra, která brání pronikání špíny a rozlitých tekutin do vašeho koberce, kusových koberců a čalounění. Po aplikaci ochrany se obecná údržba, jako je vysávání, stává účinnější než kdy předtím, což zvyšuje hodnotu a prodlužuje životnost vašeho čištění.

Proto v rámci našich profesionálních služeb SIMONITA  poskytuje impregnaci jako doplňkovou službu k čištění koberců a sedaček.

impregnace čalounění

Co získáte impregnací koberců a sedaček od SIMONITA

Vytvoření ochranné bariéry

Impregnace obsahuje speciální látky, které vytvářejí ochrannou bariéru na povrchu textilních materiálů, například na vláknech koberců nebo tkaninách čalounění.

Odpuzování skvrn

Tato ochranná bariéra funguje tím způsobem, že odpudivá (hydrofobní) povaha látek v impregnaci ztěžuje pronikání kapalin a látek, které by mohly způsobit skvrny. To znamená, že tekutiny a nečistoty spíše stékají než pronikají do textilu.

Prevence znečištění

Impregnace nejenže odvrací skvrny, ale také pomáhá předcházet znečištění textilu, což umožňuje udržet povrchy čistší a déle zachovat jejich původní vzhled.

Snadnější čištění

Pokud na ochráněný textil přece jen dojde k nějaké skvrně, bude odstranění skvrny pravděpodobně jednodušší, protože látky v impregnaci brání proniknutí skvrny do hloubky textilu.

čištění koberců brno

Jaké jsou další výhody Impregnace?

Co zákazníci říkají na SIMONITA Brno?

čištění sedaček čištění koberců brno
Zuzana
Read More
Skvěle odvedená práce, sedačka je jako nová!👌👌⭐️mockrát děkujeme a můžeme jen doporučit👍
Pavla
Read More
Velmi příjemná slečna, ochotná poradit, ale to nejdůležitější, vyčistí sedačku do poslední skvrny. Vřele doporučuji.
Tom
Read More
Úžasně vyčištěné křesílka (ostraněny i fleky, které konkurence v minulosti nedokázala vyčistit) gauč a matrace. Jsem nadšený 🙂
Julie
Read More
S výsledkem jsem velice spokojená, čistění gauče (domácnost s malými dětmi 🙂 ) dopadlo nad moje očekávání. Paní je velmi sympatická a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Pokud potřebujete kvalitní čištění, pak u Simonity rozhodně neuděláte chybu🙂
Zuzana
Read More
Skvělá profesionální firma. Sedačka je krásně vyčištěná. Domluva byla velmi rychlá a paní i pán byli moc milí. Vše proběhlo nad rámec očekávání. Líbilo se mi, že jsem dostala i instrukce jak se o sedačku dále starat 🙂 příští rok určitě objednám čištění znovu.
Previous
Next

Chci čištění koberců a sedačky

Po vyplnění formuláře se Vám ozveme zpět do 1 pracovního dne.

Simonita čištění sedaček čištění koberců brno